Veřejná sbírka PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 27 Únor 2012 11:16

KŘIŽOVATKA handicap centrum o.s.

vyhlašuje ke dni 15. 4. 2011
veřejnou sbírku

DEJTE AUTU PRO KŘIŽOVATKU ZELENOU

Výtěžek sbírky bude použit na nákup automobilu s plošinou pro vozíčkáře, které poslouží zejména k přepravě klientů z Pardubic a blízkého okolí do centra KŘIŽOVATKA na sociální aktivity, na dovybavení místnosti ergoterapie, na nákup speciálních pomůcek pro klienty, a na zajištění chodu centra.

Každý může přispět na Konto sbírky 235 874 941 / 0300.

 

Dejte autu pro KŘIŽOVATKU zelenou

 

Sbírka byla ukončena ke dni 15. 4. 2013.


Závěrečná zpráva o veřejné sbírce

V průběhu tříleté sbírky jsme nashromáždili celkem 52 511, 53 Kč. Díky těmto finančním prostředkům se nám podařilo zkvalitnit poskytované služby. Z této částky jsme zakoupili speciální kompenzační pomůcky, pomocí kterých si naši klienti v rámci ergoterapie nacvičují různé úkony soběstačnosti a z výnosu sbírky jsme také doplatili přístroj Motomed. Další díl byl použit na podporu přímých aktivit klientů (plavání) a zajištění chodu centra.

Sice se nám nepodařilo uskutečnit zakoupení speciálně upraveného auta s plošinou pro vozíčkáře, přesto nám výtěžek z této veřejné sbírky významně pomohl při realizaci jiných, neméně prospěšných projektů.

Děkujeme Pardubickému kraji za ochotu a pomoc při uspořádání naší sbírky a zároveň také naše velké poděkování patří všem, kteří nám přispěli.

 

Aktualizováno Středa, 17 Září 2014 18:47