KŘIŽOVATKA handicap centrum o.p.s. - O nás
O nás PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator
Pátek, 20 Leden 2012 10:25

KŘIŽOVATKA handicap centrum o. p. s. (obecně prospěšná společnost) je nevládní nezisková organizace, která se orientuje na profesionální i zájmovou pomoc lidem s tělesným a kombinovaným postižením v pardubickém regionu. Hlavní její náplní je sociálně rehabilitační podpora lidí s handicapem, směřující k jejich aktivnímu začlenění do běžného života naší společnosti a k jejich pracovnímu uplatnění. K dosažení tohoto cíle KŘIŽOVATKA handicap centrum o. p. s. využívá pestrou škálu aktivit.

KŘIŽOVATKA handicap centrum o. p. s. je také aktivní v komunální politice a spolupracuje s dalšími neziskovými organizacemi při zajišťování dostupnosti sociálních služeb. Je otevřenou organizací a vítá další zájemce, kteří se chtějí podílet na zlepšování životních podmínek lidí s tělesným postižením. Patříme do řady menších neziskových organizací, a proto značné procento naší práce spočívá na bázi dobrovolnosti. Skutečná iniciativa vychází z reálných potřeb společnosti nebo požadavků lidí s postižením. Práce zaměstnanců, dobrovolníků i praktikantů je zajímavá a umožňuje velký prostor pro seberealizaci. Seznámit se s námi můžete na těchto webových stránkách, rádi Vás pozveme k návštěvě přímo do našeho centra nebo Vám nabízíme účast na některé z mnoha akcí, které pořádáme.

Těšíme se na všechny nadšence, pro které není práce jen obživou, ale kteří vidí její smysl i v zachování pozitivních hodnot.

Aktualizováno Pátek, 23 Květen 2014 07:57