Kinesiotaping - základní

Jedná se o terapii, kdy využíváme elastickou pásku, která se lepí v průběhu svalu. V čem nám kinesiotaping pomáhá? Sníží otok, podpoří hojení, zpevní klouby, zmírní či zcela odstraní bolest. Kinesiotaping přináší lepší výsledky při nácviku sebeobslužných aktivit během ergoterapie. Vhodné pro uživatele např. s diagnózou - DMO, roztroušená skleróza, cévní mozková příhoda, poúrazové stavy a mnoho dalších.      


Přečtěte si více...

Parafínové zábaly na ruce

Parafín je ropný produkt, který velmi dobře udržuje teplotu a tím dochází ke zlepšení krevního oběhu. V čem nám parafínový zábal pomáhá? Zvyšuje prokrvení, uvolňuje ztuhlé svaly, ulevuje při chronické artróze, má vliv na vstřebávání otoků a lepší hojení ran. Parafínové zábaly působí blahodárně na nervovou soustavu, cítíte se po nich uvolněně a relaxovaně.  Vhodné pro uživatele s nejrůznější diagnózou.


Přečtěte si více...

Prvky dechové terapie pomocí speciálních trenažérů

Podstatou je zlepšení správného stereotypu dýchání, které vede ke zvýšení celkové pohybové výkonnosti. Vhodné pro uživatele s dýchacími obtížemi.


Přečtěte si více...

Prvky synergické reflexní terapie

Jedná se o speciální techniku k uvolnění či zpevnění svalů. To má za následek zvětšení hybnosti kloubů. Prvky synergické reflexní terapie přináší lepší výsledky  při  ergoterapii. Vhodné pro uživatele např. s diagnózou - DMO, roztroušená skleróza, cévní mozková příhoda a poúrazové stavy.


Přečtěte si více...

PANat = Pro-aktivní léčebná Aplikace v Neurorehabilitaci

Léčebná metoda pomocí nafukovacích dlah, která se využívá při cvičení nebo jako vhodný pomocník při nácviku sebeobslužných aktivit během ergoterapie. V čem nám nafukovací dlahy pomáhají? Pozitivně ovlivňují prokrvení v postižených tkáních, celkově uvolňují svaly a přináší úlevu. Slouží k polohování a ke zlepšení pasivní hybnosti. Dlahy jsou vhodné pro uživatele např. s diagnózou - CMP, Roztroušená skleróza, DMO a poúrazové stavy.   ...


Přečtěte si více...
01234
Pavel Cejnar PDF Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pondělí, 05 Květen 2014 12:02

Pavel Cejnar, osobitý český moderátor, herec a DJ, se narodil a žije v Pardubicích, odkud každý den dojíždí za prací do Prahy. Vystudoval lidovou školu umění. Svou moderátorskou dráhu začal na Rádiu LIFE v Pardubicích. Měl na starosti noční vysílání, kde se vypracoval na šéfa programu a hudby. V roce 2004 odešel pracovat do rádia Evropa 2. Zde denně moderuje a vlastním humorem, vtipem a otevřeností pozitivně nalaďuje posluchače.  Své moderátorské nadání uplatňuje i v TV Prima (pořad Jak se staví sen, reportáže do hudebních pořadů aj.). Vyzkoušel si také herectví ve filmu Ro(c)k podvrťáků. Ve volném čase se zajímá o squash, vínko, ženy, pardubický hokej, jídlo, pití a jiné další potřebnosti k životu.


Aktualizováno Pondělí, 05 Květen 2014 12:15