Zpět na začátek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

KŘIŽOVATKA handicap centrum o.p.s.

"Pomáháme vyjet správným směrem"

Pavel Cejnar - patron KŘIŽOVATKA handicap centrum o.p.s.Na jaře tohoto roku přijal pan Pavel Cejnar nabídku patronství nad KŘIŽOVATKOU handicap centrum, o. p. s. Rozhodl se podporovat lidi, kteří mají zdravotní problémy  a jsou odkázáni na invalidní vozík.

KŘIŽOVATKA handicap centrum, o. p. s. pomáhá lidem, kteří se vlivem nepříznivé situace ocitli na životní křižovatce, a potřebují praktickou podporu při „vyjetí správným směrem“. Nabízí dospělým lidem s tělesným i kombinovaným postižením naučit se zdolávat různé životní bariéry. A proč KŘIŽOVATKA? Vozíčkář Milan Pešek, zakladatel a ředitel KŘIŽOVATKY – HC říká:

„Celý život je propleten mnoha cestami se spoustou křižovatek. Některé nás mohou pobídnout k nějakému příznivému počínání, jiné nás zase mohou dovést na scestí. Dělicí hranice je velmi tenká. Dnes vím, že člověk v sobě dokáže najít tu správnou cestu, to, co je prospěšné pro mne i pro druhé.“

A která cesta zavedla Pavla Cejnara ke KŘIŽOVATCE a k rozhodnutí stát se jejím patronem?
"Každá životní křižovatka je těžká. Vždy se musíte rozhodnout, kam pojedete. Nikdy nevíte, která cesta je správná, ale o tom život je. Já se rozhodl stát patronem Křižovatka handicap centra Pardubice, protože si myslím, že je to správná cesta - kde můžu jako patron a rodilý pardubák pomoci."

Jsme velice rádi, že si pan Pavel Cejnar našel ve svém osobním i profesním životě čas a projevil zájem o činnost naší společnosti.

 

Copyright © 2019 KŘIŽOVATKA handicap centrum o.p.s. Rights Reserved.