Punkový festival

První ročník punkového festivalu „Punk na KŘIŽOVATCE“ odstartoval 3. prosince při příležitosti světového dne handicapovaných. Do ABC klubu přijelo podpořit tuto benefiční akci pět kapel rozmanitých punkových žánrů. K největším hvězdám patřili bezpochyby N.V.Ú. a Sarcastix. Diváci se však bavili již od začátku, kdy je nažhavili kluci z Existence nové doby. Výtěžek akce putuje na podporu občanského sdružení KŘIŽOVATKA handicap centrum, které se stará nejen o vozíčkáře z Pardubického kraje. Všem zúčastněným velmi děkujeme a těšíme se při další akci nashledanou.

PUNK NA KŘIŽOVATCE aneb i pankáči pomáhají!
3.12.2013 od 18:00 v ABC klubu v Pardubicích

Připravili jsme pro Vás punkový festival, jenž sloužíi k uvědomění, že i postižení žijí mezi námi a my chceme dát vědět, že i pankáči nám mohou pomoci.

Výtěžek z této akce půjde na podporu vozíčkářů z pardubického kraje.

Lístky již v prodeji!

Copyright © 2018 KŘIŽOVATKA handicap centrum o.p.s. Rights Reserved.