Ples

Lenka Toplanská
Solná jeskyně Pardubice
Lenka Andrlíková Drašarová
Papírnictví PAVLIK CZ s.r.o.
VK vinotéka
AGROSPOL Hostovice, a.s.
Generali Pojišťovna a.s. – Jan Krtička
Lucie Antalová

Decentní a bezbariérové prostory v pardubickém Hotelu Zlatá štika se v pátek 28. března staly místem setkání, kde si všichni, kteří se pohybují na invalidním vozíku, mohli zatancovat a pobavit se. Konal se zde I. reprezentační ples KŘIŽOVATKY. Hlavním pořadatelem tohoto benefičního plesu byla pardubická organizace KŘIŽOVATKA handicap centrum o. p. s. Výtěžek akce bude použit na provoz centra služeb KŘIŽOVATKA.

Ples byl slavnostně zahájen krátce po 19 hodině. Hosty přivítal ředitel obecně prospěšné společnosti KŘIŽOVATKY Milan Pešek a celý večer, s přívětivým humorem, moderoval Václav Francouz. K tanci a poslechu hrála chrudimská skupina CHORUS. Programové menu odstartovala mladá a nadějná zpěvačka Týna Ryklová. Skvělá barmanská show Petra Hurta rozproudila zábavu a navodila tu správnou atmosféru, kdy to „vozíčkáři“ konečně pořádně rozjeli. Na tanečním parketu v Rytířském sále se plesalo v různorodých rytmech: nespoutaný charleston, noblesní waltz, polka pěkně „od podlahy“ a mnohé jiné. Na plese zazpíval také pěvecký sbor Klíčenky z Chrudimi. V předsálí bylo možno shlédnout drátenické umění Aleše Kulhánka.

Celou zábavu zpestřily i soutěže s hodnotnými cenami. To pravé hráčské napětí nastalo při losování vstupenek, protože první cenou byl atraktivní voucher na víkendové zapůjčení některého modelu auta Ford. Úderem půlnoci pak ještě proběhla zdařilá dražba vín.

Ukončení prvního reprezentačního plesu KŘIŽOVATKY bylo plánováno na 1 hodinu po půlnoci, ale poslední hosté se rozcházeli až podstatně déle a na všech bylo vidět, že si ten první „vozíčkářský“ ples opravdu užili. Nezbývá tedy než se těšit na další ročník, který bude jistě minimálně stejně dobrý jako ten první.

Poděkování patří všem účastníkům plesu, bez nichž bychom tak úžasnou atmosféru po celý průběh večera nebyli schopni vytvořit, ale i všem těm, kteří tuto akci podpořili. Dary, které jsme získali, byly atraktivní a skutečně hodnotné.

Zveme vás na reprezentační ples KŘIŽOVATKY handicap centra, o.p.s., který se uskuteční 28. 3. ve Zlaté štice od 19:00.
Vstupenky stojí 190 Kč a jsou slosovatelné. Vyhrát můžete například:

Pobyt v hotelu
Auto dle vlastního výběru na víkend
Permanentky do solné jeskyně
Masáže
Vstupenky do kina
A mnoho dalších cen.

Těšit se můžete na barmanskou show, Moniku Maškovou či pěvecký sbor Klíčenky. Součást plesu bude nejen pestrá a bohatá tombola, ale dokonce i dražba dobrého vína

Kdo přijde, vyhraje.

Rádi bychom Vás pozvali na první reprezentační ples, pořádaný naším centrem. Slosovatelné vstupenky na tuto akci budou v prodeji za 190 Kč, zakoupit je budete moci již od 15. 1. 2014 v centru KŘIŽOVATKA, v infocentru Pardubice nebo v hotelu Zlatá štika, kde se bude akce i konat. Podrobnosti o akci včetně programu se dozvíte již brzy.

Copyright © 2018 KŘIŽOVATKA handicap centrum o.p.s. Rights Reserved.