Zpět na začátek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

KŘIŽOVATKA handicap centrum o.p.s.

"Pomáháme vyjet správným směrem"

Leťák Chrudim

Dovolujeme si vás pozvat na nový termín (22.9. od 14:00), kdy proběhne "Sportování na vozíku". Věříme, že tentokrát se nám déšť vyhne a vše bude moci proběhnout v pořádku a ke spokojenosti návštěvníků i účinkujících.

Můžete se těšit na bohatý hudební program po celé odpoledne, hry pro děti a sportovní aktivity handicapovaných. Na místě budou vystaveny různé pomůcky a speciální vozíky pro sport.

V případě nepříznivého počasí se akce ruší.

Vstupné opět dobrovolné!

letak


6.8. Vás po keltském dnu a muzikoterapii čeká další tématicky laděný den, tentokrát pod názvem "Umění handicapovaných". Těšit se můžete i na další doprovodný program.

 

Chrudim - Snaha zachovat areál bývalého letního kina včera pokračovala další akcí, která byla tentokrát věnována muzikoterapii. Léčba hudbou na příchozí působila, Leťákem vládla velká pohoda.

V pořadí druhé letní tématické odpoledne se uskutečnilo opět v režii členů občanských sdružení KŘIŽOVATKA handicap centrum a sdružení MaChr za Chrudim malebnou. Areálem se rozléhaly zvuky bubnů, k dobré pohodě skvěle hrál chrudimský hudebník Martin Langr a moderátorem byl Josef Melen.

Za horkého počasí se lidé trousili do Leťáku velice zvolna, ale když vedro pominulo, jejich počet se začal zvyšovat. "Začali jsme šířit pozvánku nejen pomocí médií, ale i sociální sítě. Věřím, že si návštěvníci cestu do Leťáku najdou a přispějí tak k jeho záchraně," řekl Martin Ipser ze sdružení KŘIŽOVATKA.

Součástí akce bylo předání sbírky víček malému Míšovi Tereskovi, který v lázních podle slov rodičů zaznamenal pokroky. Dík patří všem, kteří se snaží chlapci pomoci.


Převzato: Chrudimský dení k - Romana Netolická

Copyright © 2021 KŘIŽOVATKA handicap centrum o.p.s. Rights Reserved.