Zpět na začátek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

KŘIŽOVATKA handicap centrum o.p.s.

"Pomáháme vyjet správným směrem"

Charitativní koncert pořádaný neziskovou organizací KŘIŽOVATKA handicap centrum, o.p.s. ve spolupráci s RoDeO a No Strings Orchestra, pod záštitou náměstka primátora Mgr. Jakuba Rychteckého. Akce, která má za cíl podpořit pohybově znevýhodněné spoluobčany formou celovečerního zajímavého programu. Smyslem akce je představit aktivity centra a ukázat, že i zdravotně handicapovaní lidé dokáží žít velmi zajímavým aktivním životem. Hudba, která na koncertě zazní, bude velmi divácky přitažlivá, ať již se jedná o muzikálové či westernové melodie v podání No Strings Orchestra či slavné rockové pecky v podání RoDeO.

 

Místo konání:                    ABC klub Pardubice

Datum a čas konání:         ve čtvrtek 21. dubna 2016 od 19:00    

Rezervace vstupenek:       KŘIŽOVATKA handicap centrum, Arnošta z Pardubic 2605, Pardubice

                                      Turistické informační centrum Pardubice, nám. Republiky 1, Pardubice

Přístupné pro vozíčkáře:   ANO

Vstupné:                         100kč

 

RoDeO

Rockový dechový orchestr z Holic. Neotřelý hudební projekt slučující téměř neslučitelné: dechovou hudbu a písně známých rockových legend. Od svého vzniku s úspěchem koncertoval na mnoha nejrůznějších multižánrových i rockových festivalech. Na jednom podiu se setkal například s Vojtou Dykem, Petrem Kolářem, zpěvačkou Dashou či moderátorem Petrem Rychlým.

 

No Strings Orchestra

Hudební těleso z Pardubic tvořené více než čtyřiceti mladými hudebníky. Současný repertoár tvoří populární, filmová, muzikálová či latinskoamerická hudba. No Strings Orchestra je jedním z projektů, které dokázaly přesvědčit řadu mladých muzikantů o tom, že hrát na dechový nástroj může být velmi zajímavé a atraktivní a nemusí znamenat pouhou interpretaci polek či valčíků.

 

Copyright © 2021 KŘIŽOVATKA handicap centrum o.p.s. Rights Reserved.