Zpět na začátek

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

KŘIŽOVATKA handicap centrum o.p.s.

"Pomáháme vyjet správným směrem"

Druhý dech pro KŘIŽOVATKU

Včerejší den byl pro KŘIŽOVATKU handicap centrum významným milníkem. Benefiční koncert „Druhý dech pro centrum KŘIŽOVATKA“ dostál svému jménu a zaplnil ABC klub. Účinkující i organizátoři byli mile překvapeni, když před začátkem akce hledali další a další židle pro nově příchozí. Sál byl vyprodán a dal tak vyniknout skvělé atmosféře, která kolem panovala.

Diváci si tak užili filmové a muzikálové písně v podání No Strings Orchestra následované rockovějšími písněmi bandu Rodeo. Kromě dobrého pocitu z podpory klientů KŘIŽOVATKY-HC si ti šťastnější mohli během přestávky odnést drobné dárky nebo stylový rockový dort.

Děkujeme všem příchozím, účinkujícím i spoluorganizátorům této výjimečné akce. Těšíme se na shledanou při dalším vyprodaném koncertu.

 

 

Dokážete si představit legendárního metalového zpěváka vystupujícího s dechovým orchestrem? Přijďte si poslechnout filmové melodie v netradičním podání. Uslyšíte také písně od AC/DC, Black Sabbath, Europe, Kiss, Led Zeppelin a dalších.

Milujete westernovou hudbu Ennia Morriconeho? Zaujalo vás hudební zpracování legendárního Fantoma Opery od Andrew Lloyda Webera? Rádi si zaskáčete na staré dobré rockové pecky od Deep Purple či Rolling Stones?

V tom případě neváhejte a doražte na koncert mladého dynamicky se rozvíjejícího pardubického bandu No Strings Orchestra a unikátního hudebního projektu RoDeO, neboli Rockového dechového orchestru z Holic.

www.nsopardubice.cz/

www.rodeo-holice.cz

 Vstupenky v předprodeji v Infocentru Pardubice pod Zelenou bránou, v centru Křižovatka (Arnošta z Pardubic 2605) a v předvečer akce přímo v ABC klubu (Štolbova 2665)

Charitativní koncert pořádaný neziskovou organizací KŘIŽOVATKA handicap centrum, o.p.s. ve spolupráci s RoDeO a No Strings Orchestra, pod záštitou náměstka primátora Mgr. Jakuba Rychteckého. Akce, která má za cíl podpořit pohybově znevýhodněné spoluobčany formou celovečerního zajímavého programu. Smyslem akce je představit aktivity centra a ukázat, že i zdravotně handicapovaní lidé dokáží žít velmi zajímavým aktivním životem. Hudba, která na koncertě zazní, bude velmi divácky přitažlivá, ať již se jedná o muzikálové či westernové melodie v podání No Strings Orchestra či slavné rockové pecky v podání RoDeO.

 

Místo konání:                    ABC klub Pardubice

Datum a čas konání:         ve čtvrtek 21. dubna 2016 od 19:00    

Rezervace vstupenek:       KŘIŽOVATKA handicap centrum, Arnošta z Pardubic 2605, Pardubice

                                      Turistické informační centrum Pardubice, nám. Republiky 1, Pardubice

Přístupné pro vozíčkáře:   ANO

Vstupné:                         100kč

 

RoDeO

Rockový dechový orchestr z Holic. Neotřelý hudební projekt slučující téměř neslučitelné: dechovou hudbu a písně známých rockových legend. Od svého vzniku s úspěchem koncertoval na mnoha nejrůznějších multižánrových i rockových festivalech. Na jednom podiu se setkal například s Vojtou Dykem, Petrem Kolářem, zpěvačkou Dashou či moderátorem Petrem Rychlým.

 

No Strings Orchestra

Hudební těleso z Pardubic tvořené více než čtyřiceti mladými hudebníky. Současný repertoár tvoří populární, filmová, muzikálová či latinskoamerická hudba. No Strings Orchestra je jedním z projektů, které dokázaly přesvědčit řadu mladých muzikantů o tom, že hrát na dechový nástroj může být velmi zajímavé a atraktivní a nemusí znamenat pouhou interpretaci polek či valčíků.

 

Copyright © 2021 KŘIŽOVATKA handicap centrum o.p.s. Rights Reserved.