Druhý dech pro KŘIŽOVATKU

Včerejší den byl pro KŘIŽOVATKU handicap centrum významným milníkem. Benefiční koncert „Druhý dech pro centrum KŘIŽOVATKA“ dostál svému jménu a zaplnil ABC klub. Účinkující i organizátoři byli mile překvapeni, když před začátkem akce hledali další a další židle pro nově příchozí. Sál byl vyprodán a dal tak vyniknout skvělé atmosféře, která kolem panovala.

Diváci si tak užili filmové a muzikálové písně v podání No Strings Orchestra následované rockovějšími písněmi bandu Rodeo. Kromě dobrého pocitu z podpory klientů KŘIŽOVATKY-HC si ti šťastnější mohli během přestávky odnést drobné dárky nebo stylový rockový dort.

Děkujeme všem příchozím, účinkujícím i spoluorganizátorům této výjimečné akce. Těšíme se na shledanou při dalším vyprodaném koncertu.

Dokážete si představit legendárního metalového zpěváka vystupujícího s dechovým orchestrem? Přijďte si poslechnout filmové melodie v netradičním podání. Uslyšíte také písně od AC/DC, Black Sabbath, Europe, Kiss, Led Zeppelin a dalších.

Milujete westernovou hudbu Ennia Morriconeho? Zaujalo vás hudební zpracování legendárního Fantoma Opery od Andrew Lloyda Webera? Rádi si zaskáčete na staré dobré rockové pecky od Deep Purple či Rolling Stones?

V tom případě neváhejte a doražte na koncert mladého dynamicky se rozvíjejícího pardubického bandu No Strings Orchestra a unikátního hudebního projektu RoDeO, neboli Rockového dechového orchestru z Holic.

www.nsopardubice.cz/

www.rodeo-holice.cz

Vstupenky v předprodeji v Infocentru Pardubice pod Zelenou bránou, v centru Křižovatka (Arnošta z Pardubic 2605) a v předvečer akce přímo v ABC klubu (Štolbova 2665)

Charitativní koncert pořádaný neziskovou organizací KŘIŽOVATKA handicap centrum, o.p.s. ve spolupráci s RoDeO a No Strings Orchestra, pod záštitou náměstka primátora Mgr. Jakuba Rychteckého. Akce, která má za cíl podpořit pohybově znevýhodněné spoluobčany formou celovečerního zajímavého programu. Smyslem akce je představit aktivity centra a ukázat, že i zdravotně handicapovaní lidé dokáží žít velmi zajímavým aktivním životem. Hudba, která na koncertě zazní, bude velmi divácky přitažlivá, ať již se jedná o muzikálové či westernové melodie v podání No Strings Orchestra či slavné rockové pecky v podání RoDeO.

Místo konání:                    ABC klub Pardubice

Datum a čas konání:         ve čtvrtek 21. dubna 2016 od 19:00

Rezervace vstupenek:       KŘIŽOVATKA handicap centrum, Arnošta z Pardubic 2605, Pardubice

Turistické informační centrum Pardubice, nám. Republiky 1, Pardubice

Přístupné pro vozíčkáře:   ANO

Vstupné:                         100kč

RoDeO

Rockový dechový orchestr z Holic. Neotřelý hudební projekt slučující téměř neslučitelné: dechovou hudbu a písně známých rockových legend. Od svého vzniku s úspěchem koncertoval na mnoha nejrůznějších multižánrových i rockových festivalech. Na jednom podiu se setkal například s Vojtou Dykem, Petrem Kolářem, zpěvačkou Dashou či moderátorem Petrem Rychlým.

No Strings Orchestra

Hudební těleso z Pardubic tvořené více než čtyřiceti mladými hudebníky. Současný repertoár tvoří populární, filmová, muzikálová či latinskoamerická hudba. No Strings Orchestra je jedním z projektů, které dokázaly přesvědčit řadu mladých muzikantů o tom, že hrát na dechový nástroj může být velmi zajímavé a atraktivní a nemusí znamenat pouhou interpretaci polek či valčíků.

Copyright © 2018 KŘIŽOVATKA handicap centrum o.p.s. Rights Reserved.