Benefice

Včerejší den byl pro KŘIŽOVATKU handicap centrum významným milníkem. Benefiční koncert „Druhý dech pro centrum KŘIŽOVATKA“ dostál svému jménu a zaplnil ABC klub. Účinkující i organizátoři byli mile překvapeni, když před začátkem akce hledali další a další židle pro nově příchozí. Sál byl vyprodán a dal tak vyniknout skvělé atmosféře, která kolem panovala.

Diváci si tak užili filmové a muzikálové písně v podání No Strings Orchestra následované rockovějšími písněmi bandu Rodeo. Kromě dobrého pocitu z podpory klientů KŘIŽOVATKY-HC si ti šťastnější mohli během přestávky odnést drobné dárky nebo stylový rockový dort.

Děkujeme všem příchozím, účinkujícím i spoluorganizátorům této výjimečné akce. Těšíme se na shledanou při dalším vyprodaném koncertu.

Dokážete si představit legendárního metalového zpěváka vystupujícího s dechovým orchestrem? Přijďte si poslechnout filmové melodie v netradičním podání. Uslyšíte také písně od AC/DC, Black Sabbath, Europe, Kiss, Led Zeppelin a dalších.

Milujete westernovou hudbu Ennia Morriconeho? Zaujalo vás hudební zpracování legendárního Fantoma Opery od Andrew Lloyda Webera? Rádi si zaskáčete na staré dobré rockové pecky od Deep Purple či Rolling Stones?

V tom případě neváhejte a doražte na koncert mladého dynamicky se rozvíjejícího pardubického bandu No Strings Orchestra a unikátního hudebního projektu RoDeO, neboli Rockového dechového orchestru z Holic.

www.nsopardubice.cz/

www.rodeo-holice.cz

Vstupenky v předprodeji v Infocentru Pardubice pod Zelenou bránou, v centru Křižovatka (Arnošta z Pardubic 2605) a v předvečer akce přímo v ABC klubu (Štolbova 2665)

Charitativní koncert pořádaný neziskovou organizací KŘIŽOVATKA handicap centrum, o.p.s. ve spolupráci s RoDeO a No Strings Orchestra, pod záštitou náměstka primátora Mgr. Jakuba Rychteckého. Akce, která má za cíl podpořit pohybově znevýhodněné spoluobčany formou celovečerního zajímavého programu. Smyslem akce je představit aktivity centra a ukázat, že i zdravotně handicapovaní lidé dokáží žít velmi zajímavým aktivním životem. Hudba, která na koncertě zazní, bude velmi divácky přitažlivá, ať již se jedná o muzikálové či westernové melodie v podání No Strings Orchestra či slavné rockové pecky v podání RoDeO.

Místo konání:                    ABC klub Pardubice

Datum a čas konání:         ve čtvrtek 21. dubna 2016 od 19:00

Rezervace vstupenek:       KŘIŽOVATKA handicap centrum, Arnošta z Pardubic 2605, Pardubice

Turistické informační centrum Pardubice, nám. Republiky 1, Pardubice

Přístupné pro vozíčkáře:   ANO

Vstupné:                         100kč

RoDeO

Rockový dechový orchestr z Holic. Neotřelý hudební projekt slučující téměř neslučitelné: dechovou hudbu a písně známých rockových legend. Od svého vzniku s úspěchem koncertoval na mnoha nejrůznějších multižánrových i rockových festivalech. Na jednom podiu se setkal například s Vojtou Dykem, Petrem Kolářem, zpěvačkou Dashou či moderátorem Petrem Rychlým.

No Strings Orchestra

Hudební těleso z Pardubic tvořené více než čtyřiceti mladými hudebníky. Současný repertoár tvoří populární, filmová, muzikálová či latinskoamerická hudba. No Strings Orchestra je jedním z projektů, které dokázaly přesvědčit řadu mladých muzikantů o tom, že hrát na dechový nástroj může být velmi zajímavé a atraktivní a nemusí znamenat pouhou interpretaci polek či valčíků.

Velikonoční rockování by se nemohlo uskutečnit bez ochoty a píle mnoha lidí. Velký dík si tak zaslouží všichni účinkující, kteří hráli pro dobrou věc bez nároku na honorář:

• Rockwell
  • Na Rovinu!
  • Noise Inc.
  • Vypuštěné Koupaliště

Dále chceme poděkovat všem mediálním partnerům a obzvláště velké uznání si zaslouží pan Pavel Hubený z řeznictví Hubený, který poskytl výborné a chutné občerstvení.

Za dlouhodobou podporu a spolupráci posíláme poděkování i do ABC klubu panu Davidu Audrlickému.

Fotografie z akce si můžete prohlédnout na našem facebooku.

Již v zimě jsme pro vás začali připravovat další koncert. Tentokrát jsme spojili síly s kapelou Na Rovinu! a připravili jsme pro vás další našlapanou hudební akci. Můžete si tak v kalendářích zakroužkovat termín 17. dubna, abyste mohli v 19:30 dorazit do ABC klubu, kde vypukne Velikonoční rockování.

Podařilo se nám zajistit opravdu zajímavý program a to nejen na pódiu. Vedle čtyř koncertů proběhne sbírka víček pro Michalku, takže igelitky plné plastu s sebou. Odměnou pro toho, kdo přinese nejvíce víček, budou dvě vstupenky zdarma.

Přímo na akci bude pokřtěno nové CD “To je náš punk/rock”. To nejen, že uslyšíte na živo během koncertu kapely Na Rovinu!, ale odnesete si ho domů ke každé vstupence jako naše malé poděkování.

Na akci zahrají celkem čtyři Pardubické kapely. Jmenovitě se můžete těšit na tato vystoupení:

Na Rovinu! - punk/rock Pardubice – křest CD

Noise Inc. - indie-rock Pardubice

Vypuštěné Koupaliště - rock-punk Sezemice

Rockwell - rock Pardubice

Událost na facebooku:

To vše již 17.4. od 19:30 v ABC klubu Pardubice. Těšíme se na vás!