STEJNÁ ŠANCE 2012Rytmus Chrudim, o.p.s. už tradičně prostřednictvím soutěže Stejná šance oceňuje firmy, které se přihlásily ke konceptu společenské odpovědnosti firem. Jedná se o firmy, které dávají lidem s postižením šanci získat zaměstnání na otevřeném pracovním trhu a tím aktivně přispívají k jejich začleňování do společnosti. Soutěž proběhla pod záštitou radního Pardubického kraje pro neziskový sektor Pavla Šotoly, který předal diplomy prvním třem oceněným. Nominace firem do soutěže mohla posílat široká veřejnost od 15. února do 31. března 2012. Odborná komise vyhodnocovala podle předem stanovených kritérií firmy, které dokázaly udělat nejvíc při zaměstnání znevýhodněného člověka. Vyhlášení výsledků soutěže proběhlo 15. května v Integračním centru Kosatec v Pardubicích. Z 26 nominovaných firem se vítězem soutěže stalo Východočeské divadlo Pardubice.
Více informací naleznete na stránkách www.rytmuschrudim.cz.

Copyright © 2021 KŘIŽOVATKA handicap centrum o.p.s. Rights Reserved.